Biżuteria dla par – symbol miłości i przywiązania

Posted on

Większość bajek dla dzieci kończy się słowami „żyli długo i szczęśliwie”. W świecie By Dziubeka piękne historie zaczynają się od tych słów. Poznaj naszą wyjątkową kolekcję biżuterii dla par.

Niezależnie od tego, czy lubicie postrzegać siebie jako dwie połówki jabłka, czy każde z Was czuje się całością – pełnią samego siebie, warto postawić na wspólny mianownik, coś, co pozwoli wyrazić Waszą miłość i emocje, a przede wszystkim przywiązanie i indywidualny styl.

Jaka biżuteria dla par sprawdzi się najlepiej? Przedstawiamy nasze inspiracje!

Naszyjniki dla par

Choć większość osób kojarzy je z serduszkami przełamanymi na pół, gdzie jedną połówkę nosi Ona, a drugą On, to jednak nie jest to jedyna opcja. W naszej kolekcji znajdziesz o wiele więcej propozycji.

Ale zacznijmy od klasyki, a więc serca przełamanego na pół. To ponadczasowy sposób na wyrażenie lub podkreślenie swoich uczuć. Serce to symbol miłości, a przełamane na pół oznacza, że dzielisz się nim i tym samym swoją miłością z drugą osobą. Przełamane serce noszone przez Nią i Niego będzie oznaczało dwie połówki, które idealnie się uzupełniają i tworzą perfekcyjną całość.

Tego typu biżuterię można podarować na początku znajomości, kiedy słowo kocham jeszcze nie padło – naszyjnik zrobi to za Ciebie, lub kiedy związek trwa już jakiś czas i chcecie go przypieczętować na swój własny sposób i na własnych zasadach.

Naszyjnik męski ze skrzydłem Yngvar

Naszyjnik męski ze skrzydłem Yngvar

Naszyjnik złoty z księżycem Gatsu

Naszyjnik złoty z księżycem Gatsu
Naszyjnik srebrny z księżycem Gatsu

Naszyjnik srebrny z księżycem Gatsu

Zestaw naszyjników z sercami srebrnymi Friends Forever

Zestaw naszyjników z sercami srebrnymi Friends Forever

A co powiesz na naszyjniki dla dwojga z zawieszką w formie skrzydła, jak np. nasz model Yngvar. Jest to biżuteria Unisex, co oznacza, że może ją nosić zarówno Ona, jak i On. Skrzydło może być symbolem Waszego uczucia – zamiast np. serduszka, które wydaje się zbyt oczywiste.

Anielskie skrzydło nie tylko Was uskrzydli, czy doda skrzydeł Waszemu uczuciu, ale też odegra rolę osobistego amuletu, który zapewni bezpieczeństwo i będzie chronić przed złymi emocjami.

Ponadto naszyjnik dla par ze skrzydłem może oznaczać, że chcecie dla swojego związku tego, co najlepsze. Podarowując skrzydło swojej partnerce lub partnerowi pokażesz jej lub jemu, że często o niej lub o nim myślisz.

Pierścionki dla par

U nas biżuteria dla par nie kończy się na naszyjnikach. Proponujemy Was również stylowe pierścionki dla par, dzięki którym możecie podkreślić wspólny styl, jaki wypracowaliście jako para.

Pierścionki dla par mogą być też symbolem miłości lub siły Waszego związku. Mogą być manifestem Waszego uczucia, żeby cały świat wiedział, że „przynależycie” do siebie. W końcu mogą być również świetnym sposobem na uwiecznienie ważnego wydarzenia, jak np. pierwsza randka.

Klasyczną propozycją są na pewno pierścionki w formie obrączek. My proponujemy przepiękne modele z cyrkonią (obrączki Nantes). Jeśli Twój partner będzie kręcił nosem na obrączkę w kolorze złota, zaproponuj mu tę w kolorze srebra lub czerni. Ostatni wybór jest bardzo stylowy i męski, choć panie równie często w nich gustują.

Obrączka czarna z cyrkonią Nantes

Obrączka złota z cyrkonią Nantes

Sygnet męski złoty z czarnym elementem Kjell

Sygnet męski złoty z czarnym elementem Kjell

A jeśli nie klasyka, to może sygnet? Tego typu pierścionki dla par są bardzo popularne. Dla niego sygnet będzie synonimem męskości i siły. Dla Ciebie nietuzinkowym dodatkiem do stylizacji. Dla Was jako pary – przypieczętowaniem Waszej miłości i coś, co jeszcze bardziej Was scali jako parę i będzie wyraźnym komunikatem, że jesteście razem.

Dodatkowo na sygnetach możecie wygrawerować inicjały swoich imion lub datę poznania się. Będzie jeszcze bardziej romantycznie! Taka biżuteria na pewno sprawi radość Wam obojgu. Nie raz uśmiechniecie się pod nosem, patrząc na nią w drodze na wykłady czy do pracy.

Bransoletki dla par

Jeśli chodzi o biżuterię dla par, to niezwykle popularną propozycją są bransoletki – symbol zaangażowania, przyjaźni i… Miłości, który możecie nosić na co dzień.

Wybierając identyczne modele, w tych samych kolorach, zaakcentujecie sobie i światu, jak bliska relacja Was łączy. Dwie bransoletki – dla Niej i dla Niego pięknie się dopełnią i stworzą spójną całość. Dzięki temu nawet będąc daleko od siebie, wciąż będziecie blisko i łatwiej Wam będzie znieść rozłąkę.

W kolekcji By Dziubeka znajdziesz bransoletki wykonane z kamieni naturalnych. Jest to biżuteria dla par posiadająca wyjątkowe właściwości.

I tak np. wybierając bransoletkę z hematytami i lapisami, zapewnisz Waszemu związkowi ochronę przez złem i negatywnymi emocjami. Dodatkowo kamienie te zapewnią harmonię w relacji, a w razie pojawienia się sytuacji kryzysowych – zapewnią Wam wytrzymałość.

Kolczyki złote owalne Mastery
Kolczyki złote owalne Mastery

O harmonię w związku zadba też bransoletka z hematytami i jaspisem, któremu przypisuje się moc łagodzenia konfliktów i uzdrawiania relacji międzyludzkich. Jaspis w bransoletce zadba też o dobre samopoczucie, witalność i pozytywną energię.

A jeśli chcecie zapewnić sobie szczęście, wybierzcie bransoletki z tygrysim okiem!

Z kolei czystość uczucia podkreśli biżuteria dla dwojga (w tym przypadku bransoletki) z perłami. To właśnie one są wyrazem szczerej miłości i wierności. Nieprawdą jest z kolei, że przynoszą pecha. Możemy Was zapewnić, że jest wręcz odwrotnie!

Identyczne bransoletki będą wyjątkowym dodatkiem do codziennych stylizacji, a dzięki właściwościom poszczególnych kamieni będą pełnić rolę talizmanu lub amuletu. Zanim więc dokonasz wyboru, sprawdź właściwości poszczególnych kamieni i wybierz te, które spełniają Wasze potrzeby jako pary.

  • Udostępnij